Felsőtárkány Római Katolikus Plébánia (Fő u. 182)

Elérhetőség Felnémeten: Sajtós-Mustó Mária: +36-30-495-22-26

1. január 2.-9.

02./      Vasárnap  – Karácsony utáni II. Vasárnap Ünnep.

08:30  Felnémet: +Horváth István lelkiüdvéért (halálának 9. évfordulóján).

10:00 Szarvaskő: Az egyházközségek híveiért.

11:00 Felsőtárkány: *A Rózsafüzér Társulat élő tagjaiért.

04./      Kedd   köznap

13:00 Felnémet: Temetés: +Gáspár Sándor

17:00 Felsőtárkány: +Farkas Lászlóné Rúgó Piroska lelkiüdvéért (30. napos szentmise).

05./      Szerda     Urunk Megjelenése (Vízkereszt)   – Parancsolt ünnep! /előesti szentmise vízszenteléssel/

16:30 Felnémet: Születésnap alkalmából és gyógyulásért való hálából, megköszönve sokak imáit is.

06./      Csütörtök  Urunk megjelenése (Vízkereszt) –Parancsolt ünnep!

17:00 Felsőtárkány: …………….Ünnepi Szentmise vízszenteléssel egybekötve………………………..

07./      Elsőpéntek   – köznap

16:30 Felnémet:

08./      Szombat  –Urunk megkeresztelkedése  /vasárnap előesti szentmise/ –Ünnep.

17:00 Felsőtárkány: ++Macsinka Róbert (1. évf.)és minden elhunyt hozzátartozó lelkiüdvéért.

09./      Vasárnap  – Urunk megkeresztelkedéseÜnnep.

08:30  Felnémet: +Kristóf Mária édesanyáért (30. napos szentmise).

10:00 Szarvaskő: Az egyházközségek híveiért.

11:00 Felsőtárkány: ++Fekete Pál (10. évf.) és elhunyt szülei lelkiüdvéért.

HIRDETÉSEK

1. Vízkereszt ünnepe, parancsolt ünnep! Hogy a munkába járók is részt vehessenek a szentmisén, a szentmisét Felnémeten szerda este 16:30 órakkor, Felsőtárkányban csütörtökön 17:00-kor tartjuk. Vízkereszt ünnepe miatt Felsőtárkányban a szentségimádás csütörtökön elmarad.
  2. A héten elsőpéntek, délelőtt a szokott rendben meglátogatjuk az időseket, betegeket.
  3. Jövő vasárnap, Urunk megkeresztelkedésének ünnepe után, megkezdődik az évközi idő.
  4. Jövő héten a titok csere szűk körben lesz megtartva, az új névsort a titkokkal a jövő hétvégén a sekrestyében vehetik majd  át. Kérjük, hogy akik még nem adták le csoportjaik névsorát, mielőbb adják le akár a sekrestyében, akár Böbének, hogy ki tudjuk nyomtatni a 2022-es névsort.

Egyházközségünk és településünk minden tagjának Istentől Megáldott Örömökben Gazdag Újesztendőt kívánok!