Elérhetőség Felnémeten: Fodorné Ildikó: +36-30-473-76-81

2023. április 9 – 16.

09./ *Húsvétvasárnap –  /Urunk Feltámadása/  –Főünnep.

08:30  Felnémet:                   …………..…………..………………………………………………………………………………………………..

10:00 Szarvaskő:                  ……………………………..Az egyházközségek híveiért……………………………………………..

11:00 Felsőtárkány:             ……………………….……………………………………………………………………………………………….

10./  Húsvéthétfő   – Ünnep

09:00 Felnémet :                   ……………………….………………………………………………………………………………………………..

11:00 Felsőtárkány:             ……………………….…………………………………………………………………………………………………

11./ Kedd  köznap

17:30 Felsőtárkány:            …………………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………………………..

12./ Szerda   köznap

11:30 Kisasszony:                  Gyászmise és temetés: +Török Zsolt

17:30 Felnémet:                     …………………………………………NEM LESZ SZENTMISE………………………………………….

13./Csütörtök  köznap

14:30 Felnémet:                    Temetés: +Szarvas Sándorné Szarka Magdolna /temetés után gyászmise/.

17:30 Felsőtárkány:             +Csóka Piroska lelkiüdvéért (1. évforduló).

14./ Péntek köznap

17:30 Felnémet:                  …………………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………………………..

15./ SzombatHúsvét II. Vasárnapja/Az Isteni Irgalmasság Vasárnapja/             –Ünnep /előesti szentmise/.

11:00 Felsőtárkány:          ………………………….…………………………KERESZTELŐ………………………………………………..

12:00 Felsőtárkány:         ……..……..…………..…………………………KERESZTELŐ…………………………………………………..

17:30 Felsőtárkány:         *A Rózsafüzér Társulat élő és elhunyt tagjaiért.

16./ Vasárnap  – Húsvét II. Vasárnapja /Az Isteni Irgalmasság Vasárnapja/  –Ünnep.

08:30  Felnémet:        *Hálaadás Jézusnak, a lelki bántalmazók megbocsájtásában való megsegítéséért.

10:00 Szarvaskő:       ……………………………..Az egyházközségek híveiért…………………………………………………….

11:00 Felsőtárkány:  ……………………….……………………………………………………………………………………………………..

Hirdetések:

1. Hálás köszönet mindenkinek a virág-adományokért, amivel a szentsírt feldíszíthettük, ahogyan köszönet minden nemű segítségért és szolgálatért, amelyek révén, Húsvét szent ünnepét méltó módon ünnepelhettük meg. Isten fizesse meg mindenkinek bőségesen!!!
  2. Húsvétvasárnap, a szentmise végén megáldom a húsvéti eledeleket. Akik szentelt ételt szeretnének hazavinni, a szentmise kezdete előtt helyezzék az oltár elé kosárkáikat.

ISTENTŐL MEGÁLDOTT HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!