Elérhetőség Felnémeten: Fodorné Ildikó: +36-30-473-76-81

2023.  július 16 – 23.

16./Vasárnap  – Évközi XV. Vasárnap  – Ünnep

08:30  Felnémet:                *Hálából 86 éves nagymamának a sok kegyelemért, vmt. élő és elh. hozzátartozóiért.

10:00Szarvaskő:                 *…………………………………………………………………….………………………..………………*

11:00 Felsőtárkány:           *A szerencsés utazás kegyelmeiért*

18./ Kedd köznap

18:00 Felsőtárkány:         *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

19./Szerda  – köznap

18:00 Felnémet:                  *…………………………………………………………………….………………………..………………*

20./Csütörtök köznap

10:00 Felsőtárkány:            *……………….…………………Szentségimádási nap…………………………….………………*

18:00 Felsőtárkány:           *Hálából házassági évfordulóra*           /szentmise előtt szentségbetétel/

21./Péntek – köznap

18:00 Felnémet:                 *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

22./Szombat – Évközi XV. Vasárnap  – Ünnep /előesti szentmise/

18:00 Felsőtárkány:          *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

23./Vasárnap  – Évközi XV. Vasárnap  – Ünnep

08:30  Felnémet:                +Sütő Bertalan(50.évf.)édesapa, nagyapa; felesége Margit, vejük Tibor és szüleik lü.

10:00Szarvaskő:                 *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

11:00 Felsőtárkány:           *…………………………..Szent Mária-Magdolna búcsú………………………..………………*

Hirdetések:

1. Először is hálás köszönet mindazoknak, akik a pénteki templom takarításban részt vettek, hogy méltó módon készülhessünk fel templomunk búcsúünnepére. Isten fizesse meg segítségüket.
  2. Csütörtökön szentségimádási napot tartunk, mely de. 10:00-kor szentségkitétellel veszi kezdetét és az esti szentmise előtt szentségbetétellel ér véget. Kérem, hogy a Rózsafüzértársulat minden csoportja jelöljön ki csoporttagokat az imaórákra, hogy ne legyen az Oltáriszentség egyetlen percre sem őrizetlenül. Csoporton kívül is lehet feliratkozni imaórára, amire a templomi hirdetőtáblán van lehetőség.
  3. Templomunk búcsúünnepét körmenettel és agapéval egybekötve szeretnénk megünnepelni. Kérjük a kedves testvéreket, hogy sütemény felajánlásaikkal is segítsenek ezt a napot emlékezetessé tenni egyházközségünk, vendégeink és az ide érkező zarándokok számára!
  4. Szombaton Felsőtárkányban nem lesz előesti szentmise!

ÁLDOTT VASÁRNAPOT ÉS HETET

AJÁNDÉKOZZON A GONDVISELŐ!