Elérhetőség Felnémeten: Fodorné Ildikó: +36-30-473-76-81

2023.  július 9 – 16.

09./Vasárnap  – Évközi XIV. Vasárnap  – Ünnep

08:30  Felnémet:                +Farkas Andrea 2 éve elhunyt gyermek lelkiüdvéért.

10:00Szarvaskő:                 +5 éve elhunyt Gizelláért, elhunyt családtagjaiért; István (12. évf.) és családtagjai lü

11:00 Felsőtárkány:           +Kocsis István lelkiüdvéért (30. napos szentmise).

11./ Kedd köznap

18:00 Felsőtárkány:         *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

12./Szerda  – köznap

18:00 Felnémet:                  +Rácz Ágoston (6. évf.) valamint elhunyt szülei lelkiüdvéért.

13./Csütörtök köznap

15:00 Felsőtárkány:            +Temetés: Holló Sándorné Sike Marika /temetés után gyászmise/

18:00 Felsőtárkány:           *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

14./Péntek – köznap

16:30 Felsőtárkány:          *……………….……………….…..NAGYTAKARÍTÁS……………………………………………….*

18:00 Felnémet:                 *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

15./Szombat – Évközi XV. Vasárnap  – Ünnep /előesti szentmise/

18:00 Felsőtárkány:          *…………………………………NEM LESZ SZENTMISE…………………………..………………*

16./Vasárnap  – Évközi XV. Vasárnap  – Ünnep

08:30  Felnémet:                *Hálából 86 éves nagymamának a sok kegyelemért, vmt. élő és elh. hozzátartozóiért.

10:00Szarvaskő:                 *…………………………………………………………………….………………………..………………*

11:00 Felsőtárkány:           *…………………………………………………………………….………………………..………………*

Hirdetések:

1. Csütörtökön veszi kezdetét Magyarország legnagyobb, több napos, katolikus ifjúsági találkozója Egerszalókon, elsősorban 15 év felettieknek, ahol a lelki elmélyülés mellett, a fiatalok fesztivál keretében is megélhetik a keresztény örömöt. Emiatt jövő szombaton nem lesz előesti szentmise, mivel ifjúsági régiófelelősként (is) részt kell vennem rajta.
  2. Felsőtárkányban, most pénteken 16:30 -tól, templomunk nagytakarítását végezzük, hogy méltó módon előkészülhessünk templomunk 23.-i búcsújára. Mindenkit, akinek kedves templomunk, szeretettel hívunk és várunk, hogy közös erővel tegyük rendbe templomunkat és környezetét.

ÁLDOTT VASÁRNAPOT ÉS HETET

AJÁNDÉKOZZON A GONDVISELŐ!